Οι οργανωμένοι φίλαθλοι της ομάδας των Χανίων έβγαλαν ανακοίνωση σχετικά με το παιχνίδι της Κυριακής και το περιστατικό έντασης που συνέβη στο τέλος του αγώνα
ΑΝΑΛΥΤΙΚΆ Η ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ
Καλημέρα σε όλους τούς φίλους τής ομάδας.
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![🟦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f7e6.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![Προβλήθηκε από Αλεξ Χανιαα στις 3:17 μ.μ.](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-1/323130541_739853793857133_6068011890333400998_n.jpg?stp=dst-jpg_p100x100&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=x2LjLSyKNQgAX8UwMFe&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=00_AfDdvKVQLkCJ88ZvzRHLSfRc6GBVUs22OZR7jo0YxDt8oQ&oe=6414D354)
Enter
Μήνυμα στους Αλεξ Χανιαα
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:
Tο xanianews.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές, και διατηρούμε το δικαίωμα να μην δημοσιεύουμε συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια όπου τα εντοπίζουμε.