EΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΙΚΗ!!!!!!!!!ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΡΑΝΙΤΗ

granitis1koronida
Την πρώτη του νίκη στο Κύπελλο πανηγύρισε η ομάδα της Αγίας Μαρίνας, η οποία πήρε την νίκη απέναντι στον Τιτάν με 2-1.
Το σκορ για την ομάδα της Αγίας Μαρίνας άνοιξε στο 17ο λεπτό της αναμέτρησης ο Λόγκο με εύστοχο χτύπημα πέναλτι και πέντε λεπτά πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου ο Βαϊγκούσης διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του.
Στο 56' ο Ορφανουδάκης μείωσε σε 2-1 για τους φιλοξενούμενους διαμορφώνοντας το τελικό σκορ, ενώ λίγα λεπτά αργότερα ο ίδιος έχασε την ευκαιρία να ισοφαρίσει όταν έστειλε την μπάλα στο δοκάρι. Δοκάρι όμως είχε και η ομάδα του Γρανίτη στο 68' με τον Βαϊγκούση. Στο 77' ο Τιτάν ζήτησε πέναλτι καθώς θεωρούν ότι αμυντικός των γηπεδούχων βρήκε την μπάλα με το χέρι.
* Από πλευράς γηπεδούχων εκφράστηκαν παράπονα για δύο ανύπαρκτα οφσάιντ, όπως θεωρούν, του Πετράκη και του Βογιατζάκη.